Lampa wisząca CARO SMOKED 28W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 365-1785mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140/125/160mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3748lm |
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 2.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| MOC | 28W LED |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | CARO |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 26000h |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| CRI [RA] | >80 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120/170/120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
