Lampa wisząca CAMPO 19W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 525-1775mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2463lm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 372mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA NETTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| RODZINA LAMP | CAMPO |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 26000h |
| MOC | 19W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| CRI [RA] | >80 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
