Lampa wisząca CAMPANIA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 max 60W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 370-1570mm |
| WAGA NETTO | 1.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 310mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| RODZINA LAMP | CAMPANIA |
