Lampa wisząca CAMBRIDGE czarny 3xE14 / 3194
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca CAMBRIDGE czarny 3×E14 to elegancka oprawa oświetleniowa o nowoczesnym, minimalistycznym designie. Stylowy czarny kolor nadaje lampie ponadczasowy charakter, dzięki czemu doskonale komponuje się z wnętrzami w stylu nowoczesnym, loftowym oraz industrialnym.
Lampa wyposażona w trzy źródła światła E14 zapewnia mocne i równomierne oświetlenie przestrzeni, co czyni ją idealną do salonu, jadalni, kuchni lub nad stół. Możliwość zastosowania żarówek LED pozwala dopasować barwę i natężenie światła do indywidualnych potrzeb.
-
nowoczesny i minimalistyczny design
-
elegancki czarny kolor
-
trzy źródła światła E14 zapewniające mocne oświetlenie
-
idealna do salonu, jadalni, kuchni lub nad stół
- kompatybilna z żarówkami LED E14
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 51 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 15W LED |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica klosza | 16 cm |
| Szerokość | 51 cm |
