Lampa wisząca Brasco Up Down PND-56215D-060RPC-GD-3KS4K-TRDIMM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Brasco Up Down – luksus i nowoczesny styl w złocie
Dodaj elegancji i wyjątkowego charakteru swojemu wnętrzu dzięki lampie Brasco Up Down od Italux. Model w złotym kolorze o średnicy 60 cm wyróżnia się funkcją świecenia w górę i w dół, tworząc efektowne i nastrojowe oświetlenie w salonie, jadalni czy biurze.
Najważniejsze cechy produktu:
-
Podwójne oświetlenie (Up & Down) – światło kierowane w górę i w dół dla pełnego efektu aranżacyjnego
-
Regulowana wysokość i ściemnianie – dopasuj światło do swoich potrzeb
-
Wysokiej jakości LED – 40 W, strumień świetlny 2400–3100 lm, barwa 3000K (ciepła) lub 4000K (neutralna)
-
Solidne materiały i elegancki design – aluminium i tworzywo sztuczne w złotym wykończeniu
Brasco Up Down 60 cm to stylowe, funkcjonalne i energooszczędne oświetlenie, które nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminium |
| lumeny | 4500 lm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| kelwiny | 3000K / 4000K |
| Wysokość | 5 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| możliwość ściemniania. | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 60 |
| Maksymalna Moc | 60W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
