Lampa wisząca BURGOS biały 1xE27 / 1990
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca BURGOS biały 1×E27 / 1990 – minimalistyczna elegancja
Lampa wisząca BURGOS 1990 w kolorze biały to stylowe i nowoczesne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w różnych wnętrzach – od salonu i jadalni, po kuchnię czy sypialnię. Prosta, elegancka forma lampy w uniwersalnym białym kolorze pozwala łatwo dopasować ją do klasycznych i nowoczesnych aranżacji.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co daje możliwość użycia żarówki o preferowanej mocy i barwie światła – od ciepłego, nastrojowego oświetlenia po jasne światło użytkowe. Lampa kieruje światło w dół, tworząc przyjemną i funkcjonalną strefę oświetlenia.
Lampa wisząca BURGOS biały 1×E27 1990 to elegancka i funkcjonalna oprawa, która wprowadza do wnętrza przyjemny klimat, jednocześnie pełniąc rolę nowoczesnej dekoracji.
Dane techniczne
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 40 cm |
| KOLOR | biały |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokość | 130 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 40 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
