Lampa wisząca BUENO 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 2.2kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | BUENO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| KOLOR | CIEMNA ZIELEŃ + OLIWKOWA ZIELEŃ |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 25 |
| MOC | 1xE27 |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MATERIAŁ | TKANINA + TWORZYWO SZTYCZNE |
