Lampa wisząca BOULE Mint 1xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.9kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | BOULE |
| MOC | 1xG9 |
| KOLOR | Miętowy |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
