Lampa wisząca BOULE Black 3xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| RODZINA LAMP | BOULE |
| MOC | 3xG9 |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 3.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Milagro |
