Lampa wisząca BOSTON 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja BOSTON składa się z czterech lamp wiszących - trzech wyposażonych w trzy źródła światła i jednej pojedynczej. Ich wyrazisty design sprawia, że doskonale prezentują się zarówno jako pojedyncze elementy wyposażenia przestrzeni, ale też jako imponująco wyglądająca, uzupełniająca się całość. W tej minimalistycznej kolekcji dominują okręgi oraz owal, które dopełniają okrągłe żarówki.
Lampy z linii BOSTON doskonale sprawdzą się w przestronnych przestrzeniach loftowych, ale i w tych bardziej przytulnych. Będą dobrze wyglądać w towarzystwie bieli, czerni, szarości, a także bardziej wyrazistych kolorów, jak chociażby czerwień.
Wszystkie elementy oświetlenia są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 3.93kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 5.04kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| RODZINA LAMP | BOSTON |
| MOC | 3xE14 40W |
