Lampa wisząca BLANCO 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W ofercie znajdują się aż cztery rodzaje tego typu lamp. Pierwsza z nich idealnie będzie przylegała do ściany, pozostały trzy natomiast są nieco dłuższe i sprawdzą się w wyższych pomieszczeniach. Wszystkie cztery lampy mają identyczne odcienie i zachwycają śnieżnobiałą kolorystyką.
To świetny dodatek do nieco ciemniejszych wnętrz lub takich utrzymanych w jasnej kolorystyce. Mogą być jednocześnie świetnym kontrastem dla ciemnych ścian, jak i naturalnym uzupełnieniem dla klasycznie białych ścian.
Klienci szczególnie cenią sobie klasyczny wygląd kloszy i ich dobrej jakości wykonanie.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA NETTO | 1.95kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
| WAGA BRUTTO | 2.29kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | BLANCO |
