Lampa wisząca BETA GREEN/GOLD 1xE27 35cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podążając za modą, w przypadku lamp BETA, producent MiLAGRO oferuje Państwu idealne dopełnienie zarówno nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Metalowe klosze, które charakteryzuje bardzo minimalistyczny design będą też doskonałym uzupełnieniem loftowych aranżacji, komponowanych na wzór przemysłowych budynków.
Ich ponadczasowość wynika z tego, że mają prostą konstrukcję i uniwersalny charakter. Mogą być wieloletnią ozdobą salonów tradycyjnych mieszkań oraz wysepek kuchennych wnętrz industrialnych. Decydując się na lampy w stylu nowoczesnej klasyki, przestrzeń w której się znajdą będzie robić wrażenie nie tylko dzisiaj, ale też za 5 czy 10 lat.
Czarno-złota kolorystyka tych modeli zapewnia dodatkowe walory estetyczne a także nadaje wnętrzom odrobinę elegancji.
Dzięki rozprowadzeniu światła w dół uzyskany jest wyjątkowy nastrój. Wysokość lampy można regulować według indywidualnych potrzeb, dzięki czemu można ją dopasować do różnego typu pomieszczeń.
Do lamp tej rodziny przeznaczona jest żarówka z gwintem E27.
W skład kolekcji wchodzi:
• Lampa wisząca BETA MLP7974, MLP7973
• Lampa wisząca BETA MLP7897, MLP7896
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | BETA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZIELONY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 350mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.85kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.25kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL |
