Lampa wisząca BELIZE 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz o futurystycznym designie przypomina owalną bryłę z wytłoczeniami. Wszystkie modele posiadają regulację wysokości. Wykonano je z wysokiej jakości metalu oraz szkła.
Lampy z serii BELIZE dostępne są w efektownym, srebrnym kolorze. Będą świetnym dodatkiem dekoracyjnym zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych.
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 77 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY E27 |
| WAGA BRUTTO | 4.50 kg |
| KOLOR | CHROM |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.7 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| MATERIAŁ | METAL+ SZKŁO |
