Lampa wisząca BASTONE WHITE / CHROME 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z rodziny BASTONE powstały z myślą o nowoczesnych i industrialnych przestrzeniach mieszkalnych. Prosta, nieco surowa forma i wykorzystanie metalu jako głównego tworzywa czynią z nich idealne rozwiązanie do pofabrycznych, loftowych wnętrz. Świetnie sprawdzą się one jako główne źródło światła w salonie lub sypialni, a także jako oświetlenie stołu w jadalni bądź kuchennej wyspy.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.02kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 93 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1.46kg |
| KOLOR | Biel / Chrom |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | BASTONE |
| MOC | 2xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 710 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
