Lampa wisząca BALETNICA PINK 1XE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.70kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 370 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| RODZINA LAMP | BALETNICA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | RÓŻOWY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 370 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 370 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA + KRYSZTAŁ |
