Lampa wisząca Arcadia Black 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| RODZINA LAMP | ARCADIA |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 1xE27 |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1200mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
