Lampa wisząca AURIS BLACK 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja AURIS to bowiem osiem różnych lamp. W skład linii wchodzi kinkiet, cztery lampy wiszące (pojedyncza, potrójna, a także model wyposażony w pięć źródeł światła), a także modele sufitowe (2, 3 i 4 źródła światła). Dużą zaletą kinkietu i lamp sufitowych jest to, że ich głowice są ruchome, co pozwala na dostosowanie kąta padania światła do własnych potrzeb.
Każdy z modeli jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej z białą kulą i złotym, połyskującym detalem, a także w białej ze srebrnym akcentem.
Wszystkie lampy od marki MiLAGRO są objęte 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.67kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| RODZINA LAMP | AURIS |
| MOC | 1xE14 40W |
| KOLOR | Czerń / Mosiądz |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-950 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13.5cm |
| GWINT | E14 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13.5cm |
| MATERIAŁ | metal. szkło |
| WAGA NETTO | 1.22kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
