Lampa wisząca ATOLA 19W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 19W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1520lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1250mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 127 |
| RODZINA LAMP | WISZĄCE 26 |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| WAGA BRUTTO | 3kg |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
