Lampa wisząca ASMUND BLACK 1xE27 20cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W ofercie dostępne są lampy w kolorze białym lub czarnym. Dzięki takiemu połączeniu kolorystycznemu sprawdzą się w każdej przestrzeni. Są niezwykle klasyczne i stonowane. Pasują jednocześnie do jadalni, jak i do przestrzeni biurowych.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| WAGA BRUTTO | 0.89kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 165mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ASMUND |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
