Lampa wisząca ASCOLI 18W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | - |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| RODZINA LAMP | ASCOLI |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| MOC | 18W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120/120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | CERAMIKA + SZKŁO + METAL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 620-1620mm |
| WAGA NETTO | 2.3kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110/180mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2216lm |
| WAGA BRUTTO | 3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
