Lampa wisząca ARONA BLACK 1xG9 fi 250
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| RODZINA LAMP | ARONA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 1xG9 max 9W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1500mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| GWINT | G9 |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | RATTAN + METAL + SZKŁO |
