Lampa wisząca ARNOLD 5xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca 5-punktowa Arnold łączy w sobie elegancję i nowoczesny styl. Jej metalowa konstrukcja idealnie dopełni wnętrze loftowego salonu. Jednak niebanalny design odpowiada nie tylko za walory estetyczne, ale również użytkowe. Solidna, metalowa konstrukcja jest niezwykle trwała, a przy tym łatwa w utrzymaniu czystości. Prostota czyszczenia wynika w nieskomplikowanej formy lampy, która nie posiada dodatkowo żadnych zakamarków, do których trudno dotrzeć. Ponadto sam metal jest łatwy w czyszczeniu i nie przyciąga kurzu, jak wiele innych materiałów wykorzystywanych w tworzeniu lamp sufitowych.
Lampa wisząca ARNOLD 5-punktowa - specyfikacja
5 punktów świetlnych odpowiada za doskonale rozświetlenie pomieszczenia. Jeśli więc szukasz odpowiedniej lampy wiszącej do większych pomieszczeń, będzie to idealny wybór! Gwint 5-punktowej lampy wiszącej ARNOLD został przystosowany do pięciu żarówek E27.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 110 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 720mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ARNOLD |
| MOC | 5xE27 MAX 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 4.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| MARKA | Milagro |
