Lampa wisząca ARNOLD 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz lampy sufitowej, która odmieni wnętrze nie tylko po zmroku, ale również w dzień? Postaw na nietuzinkowy kształt lampy wiszącej, która zachwyca swoją nowoczesną formą. Model ARNOLD z pewnością przypadnie Ci do gustu. To właśnie z jego pomocą zadbasz o dodatki w salonie urządzonym w stylu vintage. Metalowa konstrukcja w kolorze czarnym sprawdzi się w szczególności w pomieszczeniach o większym metrażu. A to ze względu na swoje spore rozmiary i efekt ciężkości, który wprowadza do pomieszczeń. Wiesz już, jaki klimat wprowadzisz do swojego domu, stawiając na lampę wiszącą ARNOLD. Nie zapominaj jednak zwrócić uwagi na jej praktyczną część, którą poznasz, zagłębiając się w specyfikację i najważniejsze dane techniczne.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 3.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 750mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 720mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ARNOLD |
| MOC | 3xE27 MAX 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
