Lampa wisząca ANDROMEDA WHITE 100W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| MOC | 100W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| RODZINA LAMP | WISZĄCE LED |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78502 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 1.26kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 4.63kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
