Lampa wisząca ALMERIA SILVER/BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji ALMERIA to idealna propozycja do kobiecych wnętrz w stylu glamour. Świetnie sprawdzą się one także w nowoczesnych przestrzeniach, gdzie będą pełniły rolę stylowego dodatku i nieco przełamią modernistyczną surowość. Ciekawy efekt wizualny można osiągnąć, zestawiając obok siebie lampy ALMERIA o różnej średnicy klosza lub w kontrastowej tonacji kolorystycznej.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Srebro / Czerń |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | ALMERIA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| WAGA NETTO | 0.66kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 230 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 1.05kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
