Lampa wisząca ALIAS BLACK 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 435-1335mm |
| WAGA NETTO | 4.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 830mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 5.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 265mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 86 |
| RODZINA LAMP | ALIAS |
| MOC | 3xE14 max 40W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
