Lampa wisząca ALFA VERSO CZARNA | 60596
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA VERSO CZARNA 1×E27 | 60596
Nowoczesna lampa wisząca ALFA VERSO CZARNA to stylowe i funkcjonalne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako główne lub dodatkowe źródło światła w salonie, jadalni, nad wyspą kuchenną lub w sypialni.
? Najważniejsze cechy:
-
1 oprawka na żarówkę E27 (żarówka nie jest w zestawie) — możliwość dopasowania mocy i barwy światła do własnych potrzeb,
-
Kolor: elegancka czarna barwa dodaje lampie nowoczesnego i uniwersalnego charakteru,
-
Design: minimalistyczna, efektowna forma pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim czy industrialnym,
-
Funkcjonalność: lampa zapewnia komfortowe, równomierne światło oraz tworzy przyjemną atmosferę świetlną.
ALFA VERSO CZARNA 1×E27 to połączenie estetyki i praktyczności — efektowne oświetlenie wiszące, które podkreśli charakter Twojego wnętrza i stworzy przyjemny klimat świetlny.
Dane techniczne
| Głębokość | 42 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Kolor podstawy | czarny |
| Szerokość | 42 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Barwa klosza | czarny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
