Lampa wisząca ALFA TRIO I 62247
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ALFA TRIO to elegancka oprawa oświetleniowa o minimalistycznym designie, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, loftowych i industrialnych wnętrzach. Jej lekka i smukła forma nadaje przestrzeni subtelnej elegancji.
Lampa wisząca ALFA TRIO 3xE14 posiada trzy źródła światła, które zapewniają równomierne oświetlenie pomieszczenia. Dzięki otwartej formie oprawy możliwe jest zastosowanie dekoracyjnych żarówek, co dodatkowo podkreśla charakter lampy i wprowadza przytulny, nastrojowy klimat.
Model TRIO świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub jako centralne oświetlenie salonu. Elegancki, minimalistyczny design w uniwersalnej kolorystyce pozwala dopasować lampę do różnych aranżacji wnętrz.
Najważniejsze cechy
-
3 punkty świetlne – optymalne oświetlenie średnich pomieszczeń
-
nowoczesny, minimalistyczny design
-
otwarta forma – możliwość zastosowania dekoracyjnych żarówek E14
-
kompatybilność z żarówkami LED
-
solidna konstrukcja, trwała i estetyczna
Zastosowanie
Lampa TRIO doskonale sprawdzi się w:
-
salonie jako centralne oświetlenie
-
jadalni nad stołem
-
kuchni nad wyspą lub blatem
-
wnętrzach loftowych, modern lub skandynawskich
To funkcjonalna i dekoracyjna lampa, która łączy praktyczne oświetlenie z eleganckim, nowoczesnym wyglądem.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor podstawy | czarny , stare złoto |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Wysokość | 90 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Barwa klosza | czarny |
| Głębokość | 25 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | 1 x E27 LED |
