Lampa wisząca ALFA SAKE 2 x E27 I 3229
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA SAKE 2×E27 | 3229
Nowoczesna lampa wisząca ALFA SAKE to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie, idealne do salonu, jadalni, kuchni lub nad wyspę kuchenną. Wyposażona w dwa źródła światła E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i przyjemne oświetlenie, a możliwość doboru barwy i mocy światła pozwala stworzyć odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Prosta, smukła forma lampy w połączeniu z nowoczesnym wykończeniem nadaje wnętrzu lekkości i elegancji, a solidna konstrukcja gwarantuje trwałość oraz komfort użytkowania na długie lata. ALFA SAKE to idealne połączenie funkcjonalności i dekoracyjnego designu.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 87 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 51 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 10 cm |
| MATERIAŁ | Drewno/Szkło |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 2 x E27 |
