Lampa wisząca ALFA RUG 5 x E27 I 24375
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA RUG 5×E27 | 24375
Nowoczesna lampa wisząca ALFA RUG to stylowe i funkcjonalne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną lub jako główne źródło światła w salonie czy dużym pokoju dziennym. Wyposażona w pięć oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia mocne, równomierne światło, które łatwo dopasujesz pod względem barwy i mocy do własnych potrzeb świetlnych.
Minimalistyczna, nowoczesna forma lampy świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu współczesnym, skandynawskim, loftowym lub industrialnym, nadając wnętrzu eleganckiego i uniwersalnego charakteru. ALFA RUG to połączenie estetyki i praktyczności — funkcjonalne oświetlenie, które podkreśli design pomieszczenia i stworzy przyjemną atmosferę świetlną.
Dane techniczne
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| MATERIAŁ | Drewno |
| Źródło światła | E27 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 200 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 40 cm |
