Lampa wisząca ALFA Piko II śr.43cm w stylu nowoczesnym I 62021
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA Piko II – nowoczesny akcent w Twoim wnętrzu
Szukasz lampy, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością? ALFA Piko II to elegancka lampa wisząca, która wprowadzi do Twojego domu styl i przyjemne światło.
-
Styl: nowoczesny, minimalistyczny
-
Średnica klosza: 43 cm
-
Wysokość całkowita: 90 cm (regulowana)
-
Źródła światła: 3 × E14 (żarówki nie są w zestawie)
-
Maksymalna moc: 40 W na punkt świetlny
-
Wykończenie: chromowany metal, który subtelnie odbija światło i dodaje blasku
-
Możliwość ściemniania: tak, przy użyciu żarówek ściemnialnych
Dlaczego warto?
-
Nowoczesny design, który pasuje do salonu, jadalni, sypialni czy kuchni
-
Efektowna dekoracja wnętrza, która przyciąga wzrok
-
Możliwość regulacji wysokości – dopasujesz lampę do każdego pomieszczenia
? ALFA Piko II – światło, które łączy elegancję z funkcjonalnością.
Dane techniczne
| KOLOR | chrom |
| Wysokośc regulowana | tak |
| MATERIAŁ | metal |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E14 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Szerokość | 43 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Głębokość | 43 cm |
