Lampa wisząca ALFA HELISA CHROM 4xE14 | 60177
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA HELISA CHROM 4×E14 | 60177
Elegancka lampa wisząca ALFA HELISA CHROM to stylowe i funkcjonalne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako centralne źródło światła nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną, w salonie czy przedpokoju.
? Najważniejsze cechy:
-
4 oprawki na żarówki E14 (żarówki nie są w zestawie) — pozwalają uzyskać mocne, równomierne światło, które można dopasować pod kątem barwy i mocy do własnych potrzeb.
-
Chromowane wykończenie — subtelny połysk i nowoczesny charakter sprawiają, że lampa ładnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim lub glamour.
-
Design: minimalistyczna i estetyczna forma z chromowanymi detalami — dekoracyjny element wnętrza, który podkreśla jego styl.
-
Funkcjonalność: równomierne oświetlenie całej przestrzeni tworzy przyjemną atmosferę świetlną.
ALFA HELISA CHROM 4×E14 to połączenie elegancji i funkcjonalności — dekoracyjna lampa wisząca, która dodaje charakteru wnętrzu i zapewnia komfortowe oświetlenie każdego dnia.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Kolor podstawy | chrom |
| Szerokość | 80 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Barwa klosza | transparentny|srebrny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 15 cm |
| MATERIAŁ | Metal/Szkło |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 4xE14 |
