Lampa wisząca ALFA GASOLINA CZARNA 1xE27 | 60642
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA Gasolina Czarna – nowoczesny akcent z charakterem!
Stylowa lampa wisząca ALFA Gasolina w eleganckiej czarnej odsłonie to propozycja dla osób, które cenią minimalizm z mocnym designem. Jej smukła forma i wyrazista kolorystyka sprawiają, że lampa staje się wyrazistym punktem świetlnym w każdym wnętrzu — idealna do salonu, nad stół w jadalni, do kuchni lub korytarza.
? Dlaczego warto?
-
Wyrazisty wygląd: czarny, nowoczesny design — świetny akcent w aranżacjach loftowych, industrialnych i minimalistycznych
-
Funkcjonalne światło: 1×E27 — standardowa oprawka pozwala dobrać żarówkę dopasowaną do Twoich potrzeb (żarówka nie jest w zestawie)
-
Elastyczność: możliwość zastosowania żarówek LED lub tradycyjnych — dopasuj natężenie i barwę światła
-
Uniwersalność: doskonała zarówno jako główne oświetlenie, jak i dekoracyjny detal
? ALFA Gasolina Czarna 1×E27 | 60642 – design, który podkreśli charakter wnętrza, i światło, które stworzy wyjątkowy klimat.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Szerokość | 34,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 34,5 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| MATERIAŁ | Metal/Drewno |
| Źródło światła | E27 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor podstawy | czarny, jasne drewno |
