Lampa wisząca ALFA CONTI czarna I 60735
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA Conti Czarna – nowoczesny styl, który przyciąga wzrok!
Elegancka lampa wisząca ALFA Conti w klasycznej czarnej odsłonie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają stylowego i funkcjonalnego oświetlenia. Jej minimalistyczna forma doskonale wpasuje się w różne aranżacje – od nowoczesnych i loftowych, po skandynawskie i minimalistyczne wnętrza.
? Dlaczego warto?
-
Nowoczesny design: czarna, elegancka oprawa z wyrazistą formą stanowi efektowny akcent w każdym pomieszczeniu
-
Komfortowe światło: lampa zapewnia przyjemne oświetlenie – idealne nad stołem, w salonie, jadalni, kuchni czy przedpokoju
-
Elastyczność: możliwość zastosowania żarówki dopasowanej do Twoich potrzeb – LED lub tradycyjnej (żarówka nie jest w zestawie)
-
Uniwersalność: świetna zarówno jako główne źródło światła, jak i dekoracyjny detal wnętrza
? ALFA Conti Czarna 60735 – stylowa i praktyczna lampa wisząca, która doda Twojemu wnętrzu charakteru i komfortowego światła.
Dane techniczne
| Szerokość | 25 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor podstawy | czarny |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
