Lampa wisząca ALFA BOLT CHROM 3xE27 68cm | 13243
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA BOLT CHROM 3×E27 – 68 cm | 13243
Nowoczesna lampa wisząca ALFA BOLT w eleganckim chromowanym wykończeniu to funkcjonalne i efektowne oświetlenie, idealne do przestronnych wnętrz. Wyposażona w trzy źródła światła E27, zapewnia jasne i równomierne oświetlenie, a możliwość wyboru żarówek o odpowiedniej mocy i barwie pozwala dopasować światło do Twoich potrzeb (żarówki nie są w zestawie). Lampa o szerokości 68 cm świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną lub jako centralne oświetlenie salonu. Minimalistyczny, chromowany design sprawia, że ALFA BOLT jest zarówno praktycznym źródłem światła, jak i stylową dekoracją wnętrza.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor podstawy | chrom |
| Szerokość | 12 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Barwa klosza | biały|transparentny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| MATERIAŁ | Metal, szkło |
| Długość | 68 cm |
