Lampa wisząca ALFA BOLO I 60605
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA BOLO | 60605
Nowoczesna lampa wisząca ALFA BOLO to efektowne i stylowe oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako główne lub dodatkowe źródło światła w salonie, jadalni, kuchni, sypialni lub nad wyspą kuchenną.
? Najważniejsze cechy:
-
Nowoczesny design — estetyczna forma dodaje wnętrzu współczesnego charakteru i stanowi dekoracyjny akcent aranżacji,
-
Funkcjonalność — lampa zapewnia komfortowe, równomierne światło, tworząc przyjemną atmosferę świetlną w pomieszczeniu,
-
Uniwersalność — neutralna stylistyka łatwo dopasujesz do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim lub loftowym.
ALFA BOLO (60605) to połączenie estetyki i praktyczności — efektowne oświetlenie wiszące, które podkreśli styl Twojego wnętrza i stworzy przyjemny klimat świetlny.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Kolor podstawy | czarny , jasne drewno |
| Szerokość | 30 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 30 cm |
| MATERIAŁ | Drewno/Tworzywo |
| Wysokośc regulowana | tak |
