Lampa wisząca ALFA ANJA DREWNIANA 1xE27 30cm | 9626
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA ANJA DREWNIANA 1×E27 – 30 cm | 9626
Lampa wisząca ALFA ANJA z drewnianym kloszem to połączenie naturalnego stylu i nowoczesnej funkcjonalności, które wprowadzi do Twojego wnętrza przytulny, harmonijny klimat. Jedno gniazdo na żarówkę E27 pozwala dobrać moc i barwę światła według własnych preferencji (żarówka nie jest w zestawie), dzięki czemu możesz dopasować oświetlenie do charakteru pomieszczenia. Kompaktowa średnica 30 cm i estetyczne, drewniane wykończenie sprawiają, że lampa idealnie pasuje do salonu, jadalni, kuchni czy sypialni, uzupełniając aranżację naturalnymi, ciepłymi akcentami. To stylowe oświetlenie, które nie tylko rozświetli przestrzeń, ale także stanie się dekoracyjnym elementem wnętrza.
Dane techniczne
| Głębokość | 30 cm |
| MATERIAŁ | Drewno |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Kolor podstawy | Jasne drewno |
| Szerokość | 30 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
