Lampa sufitowa spirala CURTIS szara 3x40W E14 / 98-48271
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | szary |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, klosz-koszyczek metalowy |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE14 |
| Wysokość | 20 cm |
| Wymiary | 20x44x44 |
| Szerokość | 44 cm |
