Lampa sufitowa do salonu PERGITO 5xE27 | czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa do salonu PERGITO 5×E27 – czarna
Nowoczesna lampa sufitowa PERGITO w eleganckim, czarnym wykończeniu to stylowe oświetlenie idealne do salonu, jadalni lub przestrzeni wypoczynkowej. Pięć oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie) zapewnia mocne, równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, które można dopasować do własnych potrzeb dzięki możliwości wyboru barwy i mocy światła. Czarna kolorystyka i minimalistyczny, industrialny design sprawiają, że lampa świetnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym, loftowym i skandynawskim. PERGITO to połączenie funkcjonalności i efektownej formy, która podkreśli charakter salonu i stworzy komfortową atmosferę świetlną każdego dnia.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Kolor podstawy | brązowy |
| Szerokość | 58 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Barwa klosza | brąz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| MATERIAŁ | Drewno/Tworzywo |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
