Lampa sufitowa WEST WHITE 3xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwagę zwraca podłużny klosz w kształcie walca, w którego połowie znajduje się drewniany, kwadratowy element. Lampy z kolekcji WEST będą stanowić idealne uzupełnienie wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu zarówno w oszczędnej, jak i mocnej kolorystyce.
W skład tej linii wchodzi: lampa sufitowa oraz wisząca z jednym, trzema i pięcioma źródłami światła, lampa biurkowa oraz stojąca z dwoma punktami świetlnymi. Dodatkowo dostępna jest lampa wisząca z czterema żarówkami ułożonymi w kształt kwadratu.
Produkty wyprodukowane przez firmę MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 440 mm |
| GWINT | GU10 |
| MOC | 3xGU10 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | metal. drewno |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 510 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 5.17kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| RODZINA LAMP | WEST |
| WAGA BRUTTO | 6.03kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
