Lampa sufitowa VASO SMOKED 12W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 240mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| MOC | 12W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | VASO |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180/150/130mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA NETTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 420mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | - |
| WAGA BRUTTO | 2.4kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130/170/220mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1131lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 420mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
