Lampa sufitowa TURNER 32W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.84kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 1.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| RODZINA LAMP | SUFITOWE 26 |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 135mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1220lm |
| MOC | 32W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - CAN021 12C |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
