Lampa sufitowa TITANO 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 710lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| MOC | 12W LED |
| MATERIAŁ | METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - CAN019 12C |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| RODZINA LAMP | SUFITOWE 26 |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
