Lampa sufitowa TARGO BLACK 5 x E27 I 24075
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa TARGO BLACK 5×E27 | 24075
Nowoczesna lampa sufitowa TARGO BLACK to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, idealne do salonu, jadalni, sypialni lub przestronnego holu. Wyposażona w pięć oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia mocne, równomierne światło, które możesz dopasować pod kątem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Czarna kolorystyka i minimalistyczny design nadają lampie nowoczesnego, eleganckiego charakteru, dzięki czemu TARGO BLACK świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym lub skandynawskim. Solidna, geometryczna forma lampy podkreśli design wnętrza oraz stworzy komfortową atmosferę świetlną w każdym pomieszczeniu.
Dane techniczne
| Szerokość | 49 cm |
| Głębokość | 49 cm |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| Źródło światła | E27 LED |
| MATERIAŁ | Metal |
| Maksymalna Moc | 15W |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 29 cm |
