Lampa sufitowa Simni PLF-54130-WH-CHMPN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Simni PLF-54130-WH-CHMPN – nowoczesna elegancja w bieli
Lampa sufitowa Simni PLF-54130-WH-CHMPN od producenta Italux to nowoczesna oprawa oświetleniowa, która łączy w sobie minimalistyczny design z funkcjonalnością. Biały okrągły plafon z regulacją barwy światła od 3000K do 6000K oraz zintegrowanym źródłem LED stanowi doskonały wybór do nowoczesnych wnętrz.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 55W |
| MATERIAŁ | Stop metali, aluminium, akryl |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| lumeny | 3025 lm |
| Wysokość | 7 |
| kelwiny | 3000K/4000K/6500K + 3000K-6000K |
| Szerokość | 50 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 50 |
| możliwość ściemniania. | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 50 |
