Lampa sufitowa SPECTRA BLACK KWADRAT 2612
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Styl lampy | Minimalistyczny|Nowoczesny |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Dlugosc lampy | 34 cm |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Szerokosc lampy | 34 cm |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Wysokosc lampy | 20 cm |
| Materiał abażura - klosza | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Kolor abażura - klosza | Biały|Czarny |
| Źródło światła | E27 |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana |
| Zawiera źródło światła | Nie |
