Lampa sufitowa SOLE 10W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z linii SOLE charakteryzuje modernistyczny sznyt i jednocześnie minimalistyczna forma. Oświetlenie z tej kolekcji to połączenie bieli, czerni i chromu oraz geometryczne kształty. Takie wzornictwo doskonale sprawdzi się w minimalistycznych pomieszczeniach, na przykład w salonie lub w sypialni.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.62kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 2 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | SOLE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 10W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.92kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 208 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.53kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
