Lampa sufitowa SIRIO 4xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 4xG9 25W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SIRIO |
| WAGA NETTO | 1.92kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 2.28kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
