Lampa sufitowa SALMA BLACK / WOOD 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji SALMA to propozycja wprost stworzona do klasycznego gabinetu, urządzonego w klimacie kolonialnym, a także do przytulnej domowej czytelni. Z uwagi na kolorystykę i wykorzystane materiały świetnie sprawdzą się one również we wnętrzach w stylu vintage, gdzie harmonijnie będą współgrały z drewnianymi meblami, krzesłami typu patyczak i klubowymi fotelami.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 525 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 81 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 2xE27 60W |
| KOLOR | Czerń / Naturalne drewno |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| RODZINA LAMP | SALMA |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 265mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 740 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.07kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 4.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 265 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
