Lampa sufitowa ROYAL 4xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampę sufitową wykonaną ze stylowego połączenia metalu i błyszczących, odbijających światła kryształów nie bez powodu nazwano ROYAL. To prawdziwie królewski dodatek do wystroju wnętrza domu czy mieszkania. Ten model doskonale sprawdzi się także w przestrzeniach komercyjnych, nadając im nieco ekskluzywnego charakteru.
Prostokątne kryształy okalające źródło światła niczym korona, w stylowym odcieniu chromu, świetnie wkomponują się w pomieszczenia, w których dominuje stonowana kolorystyka, jak biel, czerń czy szarość. Lampę sufitową ROYAL można łączyć z kinkietem z tej samej kolekcji.
Lampę sufitową ROYAL od marki MILAGRO objęto gwarancją trwającą 24 miesiące.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 340 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 10.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 13.70 kg |
| KOLOR | CHROM |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | KRYSZTAŁOWE |
| MOC | 4xE14 |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 340 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
